Štýlové LED pásiky Ledprodukt zažívajú v posledných rokoch veľký rozmach a úspech na spotrebiteľskom trhu. Príjemne Vám dotvoria akýkoľvek priestor, ktorý potrebujete oživiť, respektíve osvetliť. Vďaka konštrukcii je možné LED pásiky využiť v hocijakom priestore, prípadne ktorejkoľvek miestnosti. LED pásik prestavuje pás, na ktorom sú pripevnené LED diódy, a tie sú paralelne prepojené.

zelene led osvetlenie

Faktom, ktorý láka zákazníkov je, že pásiky môžeme upevniť aj na miesta, kde by sa bežné osvetlenie nedalo dať. Môžu byť využité ako doplnok osvetlenia do skríň, na schody, do kúpeľne, akvária, kuchyne a podobne. Takisto je možná regulácia osvetlenia podľa vlastnej potreby. Veľkou výhodou LED pásikov je možnosť dodatočného rozšírenia a cenová dostupnosť pre každého. Obrovským plusom je aj to, že ak sa poškodí jedna dióda, ostatné diódy budú fungovať bez problémov ďalej. Okrem klasických poznáme aj vodotesné typy LED pásikov. Výhodou je aj možné diaľkové ovládanie – z pohodlia gauča môžeme regulovať intenzitu osvetlenia, aktuálnu farbu, zmenu režimu aktuálneho svietenia, ale aj úplne vypnutie či zapnutie LED pásikov.

biele led osvetlenie

Nemusíte sa zaoberať s neustálym kupovaním a vymieňaním žiaroviek, keďže LED osvetlenie je oveľa úspornejšie ako klasické žiarovky – LED pásiky vydržia dlhé roky fungovať a ročná úspora sa pohybuje okolo 1560 UAH za rok. Sú veľmi bezpečné a nehrozí žiadne ohrozenie zdravia človeka pri ich používaní. Pri nákupe je vhodné nechať si poradiť od odborníkov – napríklad aký prierez vodiča by ste mali zvoliť, ako správne LED pásiky zapojiť alebo v akom mieste je potrebné pás napájať. Všimnúť si treba svetelný tok na meter a príkon na meter. Takisto je dôležité poznať kvalitu napájacieho zdroja predtým, ako príde k zapojeniu. Vyhnete sa zbytočným komplikáciám a problémom pri inštalácií LED pásikov. Určite by ste mali siahnuť po tejto atraktívnej a modernej forme osvetlenia, ktorá dotvorí atmosféru každého priestoru na nepoznanie za málo peňazí.

8.10.2021