Dobrý a kvalitný matrac je dnes naozaj veľmi obľúbeným a vyhľadávaným sortimentom, keďže na ňom dosť záleží stav a zdravie našej chrbtice a jej pohodlie. Zdravý a pohodlný spánok je pre každého priam nevyhnutnosťou k oddychu, a tak je kúpa kvalitného matraca pre tento dôvod viac než na mieste. Celé telo sa môže prebudiť v úplne inom oddýchnutom stave, ak máte ten správny matrac práve pre vaše potreby.

Firma SEGUM vyrába ortopedické matrace najmä z prírodných materiálov, a to aj pružinové aj sendvičové matrace. Stačí si vybrať. Pena, ktorá sa na výrobu matracov Segum používa je špeciálne zo Švajčiarska a je certifikovaná ako antibakteriálna, čo ocenia v prvom rade alergici. Antibakteriálna pena je veľkou konkurenčnou výhodou týchto matracov. V sortimente sa dajú nájsť rôzne typy a prevedenia matracov podľa toho, čo presne by ste chceli, alebo čo potrebujete.

Posteľ s matracom

Kto by nechcel matrac na mieru!

Áno, presne tak, matrac na mieru vám v Segume vyrobia úplne bez príplatku. Najlacnejšie matrace https://www.segum.sk/produkty/matrace na mieru nájdete práve preto v ponuke firmy SEGUM. Stačí si zadať svoje parametre, rozmery a požiadavky a matrac vám bude vyrobený presne na mieru ! To sa naozaj oplatí využiť. Veď všetko na mieru je ako ušité priamo pre vás.

dievca na matraci

Kvalita je samozrejmosťou a štandardom

Firma SEGUM vyrába svoje ortopedické matrace už niekoľko desaťročí a postupne svoj sortiment a výrobky rozširovala. V ponuke sú aj lacnejšie matrace a aj honosnejšie luxusné dizajny tak, aby si každý našiel niečo pre seba. Záručná doba matracov je rôzna, na niektoré dizajny dostanete záruku až 5 alebo dokonca aj 10 rokov! Kvalita je tu totiž štandardom. Využiť sa dajú aj akciové ponuky a zľavy na vybrané kúsky. Do zdravia a zdravého spánku sa oplatí vždy investovať. Postarajte sa o svoj chrbát a spánok s najlacnejšími matracmi na mieru na trhu.

21.6.2022