Nuru masáž je typ tantrickej masáže, ktorý je známy svojim erotickým charakterom. Nie je natoľko známy ako všeobecne tantrické masážne programy. To však nič nemení na veci, že je rovnako blahodarný a prináša so sebou množstvo zdravotných a psychických, ale taktiež aj fyzických benefitov, o ktorých množstvo ľudí nevie. Tantrické masáže vo všeobecnosti nie sú v našich končinách niečím práve populárnym, naopak, ľudia sa nad nimi často pohoršujú, a to všetko len preto, že tantrická masérka a jej klient sú počas tohto tantrického masážneho programu nahí, aby sa klientovi dostalo čo najviac intenzívne uvoľnenie a zážitok z práve prebiehajúceho okamihu.

masáž

Nuru masáže sú špecifický druh masáže, ktorý od bežných tantrických masáží delí len jedna drobnosť, a to využívanie špeciálne pripraveného gélu namiesto bežného masážneho oleja. Tento gél sa nazýva nuru gél a dal nuru masáži jej súčasné pomenovanie. Tento gél je pripravovaný z vybraného druhu morských rias a je čisto na prírodnej báze. Nemá žiaden špecifický zápach ani farbu a má skvelé hydratačné účinky. Používa sa tak, že si ho masérka aplikuje na svoje telo a prostredníctvom pohybov a dotykov ho rozotrie po tele svojho klienta, čím sa medzi nimi vytvorí kĺzavá vrstva, ktorá celému tantrickému programu dodáva ten správny šmrnc.

žena

Nakoľko je nuru gél vyrobený čisto na prírodnej báze bez pridania zbytočných chemikálii, nemusíte sa obávať prípadnej alergickej reakcie na nejaký typ chemických látok. Nuru masáž sa rovnako ako bežné erotické masáže vykonáva v tantrických masážnych salónoch, ktoré sú otvorené pre všetkých a to bez rozdielu. Osloví vás unikátne množstvo a obsah pripravených tantrických masážnych programov, vdaka ktorým sa do samotnej tantry dozaista zamilujete. Objednajte sa na vašu vysnívanú masáž ešte dnes a pridajte sa k spokojným zákazníkom.

13.10.2023