K ponuke erotických služieb už neodmysliteľné patria aj najrôznejšie druhy erotických masáži. Tieto masáže môžete aj amatérsky skúšať u vás doma, ale je to naozaj iba amatérska náhrada, ktorá nikdy nedosiahne kvality masáže prevedenou školeným profesionálom alebo profesionálkou. A to si v masážnych salónoch môžete vyberať z bohatej ponuky rôznych masáži. Senzuálna masáž, nuru masáž alebo thajská masáž sú len zlomkom vo výpočte možných druhov masáže. No v súčasnosti je najviac obľúbená a rozšírená tantrická masáž.

masáž

Ak zavítate naozaj do kvalitného salóna, kde erotické masáže ponúkajú vyškolení a skúsení maséri, ktorí sú majstrami vo svojom odbore, nebudete ľutovať. Tantrická masáž vás nabije takou neuveriteľnou energiou, akú ste ešte nikdy nezažili. V skutočnosti nejde o masáž v pravom zmysle slova. Je to akýsi druh umenia, pomocou ktorého môžete dosahovať nepoznané dimenzie skutočnej rozkoše. Vyškolení maséri vás vedú celým priebehom masáže, citlivo stimulujú tie správne miesta a umožnia vám tak prežívať mnohonásobné orgazmické vlny. Ide tu najmä o precítenie duchovného rozmeru a vzájomné prepojenie s partnerom. To všetko následne vedie k prežívaniu veľmi intenzívneho sexuálneho zážitku.

masáž

No aj čo sa týka tantrickej masáže, existuje viac jej modifikácií a rôznych typov. Pre začiatočníkov je vhodná najmä základná klasická tantra, ktorá vás naučí spoznávať samého seba. Inou možnosťou je Body Tantra, ktorá je typom masáže telo na telo. Telo masérky sa vám tak kĺže po vašom tele využitím voňavých zohriatych olejov, ktoré vás ešte viac nabudia k želanému výsledku. Nechýbajú tu ani tantrické masáže spojené s počiatočným príjemným kúpeľom alebo pármi vyhľadávané masáže, kde do tajov tantry sú vtiahnuté spoločné páry. Jednotlivé druhy tantrických masáži majú aj rozdielne ceny, ale peniaze tu miniete naozaj veľmi radi.

11.1.2022