Doba ide rýchlo vpred a pre inovujú sa aj zdanlivo celkom obyčajné veci. Prepravujte aj vy svoju poľnohospodársku úrodu jednoducho, pohodlne, inovatívne a udržateľne s našimi plastovými prepravkami na ovocie a zeleninu a ich cena. V našej ponuke nájdete široký sortiment rôznych druhov a rozmerov prepraviek, ktoré sú ušité presne na mieru vašim potrebám. Naše výrobky sú vysoko odolné voči poškodeniu, majú veľkú nosnosť a sú dostupné hneď v niekoľkých variantoch. Ak sa v tom množstve stratíte a budete tápať s výberom, neváhajte kontaktovať našich obchodných zástupcov, ktorí vám veľmi radi a ochotne pomôžu s výberom prepraviek prepraviek presne pre vás a váš biznis. A samozrejme sa nemusíte báť o cenu – sme jednoznačne za férovosť a vzájomnú spokojnosť klienta a firmy.

zelenina

Naše materiály sú certifikované pre transport potravín, teda sú absolútne zdravotne nezávadné a vhodné práve na takéto účely. Prepravky majú taktiež mäkké rohy a priedušné steny, čo zaručuje maximálnu kvalitu a bezpečnosť pri prevoze ovocia či zeleniny na požadované miesto. Nemusíte sa teda o svoje produkty pri preprave báť. Prepravky sú taktiež odolné aj voči extrémnym prírodným podmienkam, často aj nepriaznivým, perfektne sa s nimi popasujú a vám perfektne poslúžia za každých okolností.

sivá prepravka na ovocie a zeleninu

Okrem štandardných rozmerov sa u nás dajú kúpiť a vyrobiť prepravky priamo na mieru. V našej firme nám veľmi záleží na udržateľnosti a prechodu na obehové nízko-uhlíkové hospodárstvo, ktoré je nevyhnutnou budúcnosťou. Navrhujeme a tiež inovujeme rôzne druhy vratných obalov, ktoré prispievajú k ochrane životného prostredia a udržateľnosti celkovo, nakoľko sú vysoko odolné a opakovane použiteľné. Taktiež sú u nás samozrejmosťou najvyššie štandardy pracovnej etiky a morálky. Presvedčte sa aj vy o kvalite našich výrobkov a prejdite aj vy na udržateľnejšiu a ekonomickejšiu cestu prepravy vyprodukovanej zeleniny a ovocia ešte dnes. Vyberte si z našej širokej ponuky plastových prepraviek a zmeňte svoj biznis k lepšiemu – zverte sa do rúk skúsených odborníkov.

30.10.2022