Každá žena zvykne mať takzvané „existenčné“ problémy. Nebudeme si klamať, väčšinou sa týkajú najmä jej vzhľadu. Aj vy poznáte ten pocit, keď vám jednoducho nič nie je dosť dobré? Máte plné zuby vašej kozmetiky, pretože sa vám zdá, že vašej pleti už nerobí dobre. Takisto to cítite aj so šampónmi, ktoré zrazu s vašimi vlasmi robia totálne hrozné veci. A zrazu sa to deje aj pri vašich nechtoch. Každý lak sa vám odtláča, nechce uschnúť alebo sa zošúpe pri najmenšej práci, čo urobíte. Hlavne, keď máte prácu, pri ktorej musíte niečo robiť s rukami, je jasné, že vám manikúra naozaj dlho nevydrží. Je niekoľko dôvodov na to, aby ste okamžite zahodili klasické laky, čo máte doma a zvolili uv gel.

laky

1. Výdrž, výdrž, výdrž

Áno, je potrebné to zdôrazniť tri razy, dokonca by sme to zdôraznili aj milión ráz, keby to malo nejaký účinok. Podstatné je, že presne toto potrebujete, ak od svojej manikúry vyžadujete, aby vydržala naozaj čokoľvek. Samozrejme, musíte si na ne dávať pozor, no napriek tomu môžete normálne pracovať, variť aj upratovať. Nejaké utieranie prachu vás predsa nerozhodí.

2. Možnosti, ktoré vám nič iné neposkytne

Ak ste náročná, toto je presne to pravé pre vás. Pretože nič vám neposkytne takú možnosť voľby, ako práve uv gel. Farby, dĺžka, rôzne tvary. Naozaj len pre vyberavé dámy. Nebojte sa prejaviť, čo vlastne skutočne chcete. Túžite po trblietkach? Glitroch? Po dlhánskych pazúroch? Alebo naopak po niečom prirodzenom? Je to naozaj len na vás.

nehty

3. Vhodný na každú príležitosť

A to myslíme doslova na každú. Nemusíte rozmýšľať nad tým či sa vám to hodí do práce, alebo na oslavu, na ktorú sa chystáte. Nechty môžu byť vaším šperkom, ktorý budete nosiť dovtedy, dokým sa vám nezunuje. Je to doplnok, ktorý ocení nejedna kamarátka alebo kolegyňa v práci. Sama uvidíte, že sa vám na vaše pazúriky bude pýtať naozaj každý.

15.4.2017