V skutočnosti je rozdiel a z určitého hľadiska aj vzrušujúce riziko v tom, na aké sex spoločníčky sa dá natrafiť. Cez sex privát s online ponukami síce vidíme ich fotky, v profile majú uvedené aj dodatočné info napríklad o farbe vlasov, o svojich mierach a dokonca sú tam uvedené aj konkrétne sex praktiky, ktoré poskytujú. To všetko ale ešte stále nehovorí nič o jej správaní a o tom, akým dojmom na nás bude v skutočnosti pôsobiť.

Už síce vopred tušíme, ako bude vyzerať jej telo, ako budú vyzerať jej vlasy a že pravdepodobne na nás bude čakať v sexi erotickom spodnom prádle, ale proste nemôžeme vytušiť, „aký je to človek“.

Sexi žena na posteli

Pretože niektoré z nich sú možno prekvapivo milé a inteligentné, popri ponuke erotických služieb napríklad študujú a keď sa s nimi trochu pustíte do reči, sú to v podstate normálne a milé baby. A niektoré dokonca majú pochopenie a toleranciu aj v prípade, ak ich klient osloví s nejakou svojou úchylkou, ktorá im ale nie je nijak extra nepríjemná či nebezpečná.

V ponuke sú sex služby, ale napríklad tiež služby, ktoré súvisia skôr s erotickým vzrušením a prácou so sexuálnou energiou. Známa je napríklad lesbická šou, striptíz, erotická masáž, ale aj nejaký ten spomenutý fetiš.

Erotika, žena, tetovanie

A samozrejme klasika a mnohé pri sexe relatívne známe techniky a pojmy. Niektoré slečny v ponuke sa výhradne zameriavajú iba na tieto známe sex praktiky, iné sú zas napríklad profesionálne „dominy“ a ďalšie sa zas zaoberajú výhradne technikou erotických masáží. Určite ale pri výbere natrafíte aj na tie spoločníčky, ktoré proste ponúkajú zo všetkého niečo a sú teda schopné ísť takmer do všetkého

29.9.2021