Blogy patria k jednej možnosti ako môžeme prezentovať svoju osobnosť na internete. Venujú sa rôznym témam, od cestovania, kníh a počítačových hier až po krásu či seriály. Móda nie je výnimkou.
Slovenská scéna ponúka širokú škálu blogov – od tých kvalitných až po amatérske Môže byť preto náročné zorientovať sa v priehrští módnej inšpirácie. Práve preto sme vybrali 5 najzaujímavejších, najkrajších a najštýlovejších blogov a blogeriek.  

náramek
 
1.      Sweet Lady Lollipop
Krásna Ivana Petrušová spod Tatier bloguje už neuveriteľných 8 rokov. Študuje žurnalistiku a na blogu to je aj vidieť, pretože články s fotkami sú vždy pútavé a zaujmú. Elegantný štýl, ktorý obľubuje je balzamom pre oči. Dokonalo zladená, nebojí sa klobúkov, šatiek ani farieb. Viac ako 30 tisíc sledovateľov na Instagrame dá za pravdu, že Ivankine názory sa oplatí čítať a jej štýl obdivovať.

2.      Janatini
Blogerka roka 2018 v kategórii Fashion – a oprávnene. Módna stylistka a poradkyňa, ktorá nikdy nesklame svojimi outfitmi. Jej štýl by sme mohli nazvať „mestský chic“. Na svojom blogu sa okrem módy venuje takisto cestovaniu, či kráse. Fotografie na blogu sú očarujúce, to isté platí aj pre jej Instagram. Nečudo, že má cez 26 tisíc followerov.

3.      Lau Ren
Modelka, fotografka,  módna poradkyňa a hlavne 21 ročná blogerka je známa aj vďaka svojím extravagantným a jedinečným outfitom z Pohody. Nebojí sa farieb ani vzorov. Ani ozdobných kamienkov, trblietok, či kvetov vo vlasoch. Typický je pre ňu najmä boho štýl, šaty, sukne a výrazné náušnice. Na blogu píše postrehy zo života, ciest a akcií.

počítač

4.      LAPKINN
Na blogu LAPKINN sa podieľa Linda, doktorandka na katedre politológie UPJŠ, spolu so svojim manželom Dominikom – fotografom. Módu vníma ako hru, pretože aj jeden kúsok, môže zmeniť výzor celého outfitu. Všetko je o správnej kombinácii a kombinovanie krásnych kúskov do ešte krajších outfitov má Linda v krvi.

5.      Style of Becca
Rodená Košičanka Rebeka, momentálne žijúca v Prahe, na svojom blogu zachytáva svoj štýl, lifestyle a všetko okolo toho. Je zástankyňou udržateľnej módy a second-handov – za málo peňazí veľa muziky. Svoj blog píše úprimne a od srdca, módne fotky dopĺňa slovami zo života. Hoci je naoko maličká, jej osobnosť to kompenzuje. 

26.4.2023