Tu sú niektoré z najlepších nástrojov, ktoré sú k dispozícii na získanie sledovateľov a efektívne využitie Instagramu v roku 2019:

1. Social Gone Viral
Rozvoj rastu sledovateľov nie je jednoduchý. To je dôvod, prečo sa spoločnosť Social Gone Viral stala jednou z popredných rastových platforiem na trhu. Social Gone Viral používa cielené marketingové algoritmy, ktoré pomáhajú svojim zákazníkom získať sledovateľov, komentáre, lajky, sponzorstvo a ďalšie. Tento nástroj vám súčasne môže pomôcť získať trendové príspevky.

instragram

2. Magic Social
Ak chcete byť podobní konkurencii alebo imitovať profily Instagram, ktoré obdivujete, Magic Social je skvelý spôsob, ako to urobiť. Ide o nástroj Instagramu, ktorý vám umožňuje sledovať aktivity iného profilu na Instagrame. Platforma zahŕňa početné služby, ako napríklad benchmarking, porovnávanie seba a konkurenta a metriku angažovanosti. Je to skvelý nástroj, ktorý vám pomôže vytvoriť podobné publikum ako u vašich kolegov alebo konkurentov.

3. Rocket Social
Fotografie sú najdôležitejšou položkou, pokiaľ ide o Instagram. Takže je veľmi dôležité, aby ste mali neustále lajky a sledovateľov, ktorí sa angažujú. Rocket Social je nástroj automatizácie, ktorý zvyšuje angažovanosť vo vašich fotografiách na Instagrame.

4. Iconosquare
Iconosquare je platforma na analýzu a správu sociálnych médií, ktorá umožňuje používateľom získať podrobné informácie o sledovateľoch, angažovanosti, analýzy hashtagov a ďalších metrík sociálnych médií. Je to veľmi užitočné, ak budujete firmu prostredníctvom Instagramu.

aplikace

5.Unfold
Instagram stories ú stále relatívne nové v porovnaní so všetkými ostatnými funkciami, ktoré sa na platforme nachádzajú. V dôsledku toho sa mnohí používatelia musieť naučiť využívať ich silu. Našťastie je tu Unfold, aby vám pomohol. Je to aplikácia, ktorá vám umožňuje vytvárať videá, ktoré sú krásne a profesionálne a takisto vám umožňuje uložiť vaše príbehy.

26.4.2023