Začnite konverzáciu s niečím zaujímavým. Ak chcete, aby sa s vami niekto rozprával, musíte mať o čom hovoriť. Či už poznáte osobu v "reálnom" živote, alebo len zo sledovania profilovej stránky, je nemožné nadviazať konverzáciu, ak všetko, čo viete povedať, je len „jj“ alebo „áno“.   Začnite so zaujímavou otázkou alebo komentárom. Nezačínajte s lacnými vtipmi, pretože to nie je určite spôsob, ako niekoho zaujať. Ďalšie informácie o online flirtovaní nájdete v nasledujúcej časti.
Nerozprávajte sa s druhou osobou moc komplikovane.  Ľudia majú radi rozprávanie, keď je to jednoduché. Ak chcete mať zábavnú, koketnú konverzáciu, uľahčite to druhej osobe, takým spôsobom, že keď vám položí váš potenciálny priateľ nejakú otázku, tak snažte sa byť dobrým "poslucháčom".

nákup.jpg

Buďte hraví. Je ťažké presne definovať flirtovanie. Veľa ľudí chce len hľadať nejaký druh flirtu, nejaký druh iskrenia medzi dvoma osobami. Často to súvisí s vaším zmyslom pre humor a schopnosťou konverzovať.
Odpovedajte pomerne rýchlo. Flirtovanie potrebuje niekoho, aby bol niekto online na druhom konci, pretože to inak nebude mať správny efekt flirtu. Ak chcete chatovať online, buďte na chate prítomní. Ak s vami niekto nekomunikuje alebo vám neodpovedá, nechajte ich na pokoji, pretože nemá zmysel v tom pokračovať, ak posielate milión zaujímavých a dobre formovaných otázok a dostávate na ne odpoveď typu „lol“.

valentýn.jpg

Buďte ten, kto ukončí konverzáciu. Najlepšie koketné konverzácie sa končí s osobou, ktorá chce viac. Nechajte ich premýšľať o vás a želať si, aby ste sa znova prihlásili a písali si s daným človekom o príjemných a šteklivých témach.
Nesnažte sa byť niekým iným, aby ste vyzerali dobre, ale buďte sami sebou. Ak chcete flirtovať a nadviazať určitý vzťah s nejakou osobou, je dôležité, aby ste boli po celý čas sám sebou, nie propagujúcou sa verziou Facebooku.

25.5.2019