Chceli by ste si oživiť svoj podnik, priestor baru,reštaurácie či iný obdobný priestor, ale netušíte ako? Čo tak staviť na RGB LED pásik? Je nadčasový a dizajnový. Je to dokonalý https://www.grada.cz/dokonaly-zivot-8354/ doplnok pre oživenie priestoru a v konečnom dôsledku Vám vytvorí príjemnú atmosféru pomocou možnosti nastavenia farieb a ich kombinácií. Jedná sa o LED pásik vybavený tromi základnými farbami. Red, Blue a Green. Tieto tri farby Vám zaručia príjemné osvetlenie jednoducho, pomocou ovládača, ktorý je k zakúpeniu týchto RGB LED pásikov samozrejmosťou. Týmito pásikmi môžete osvetliť priestor, ktorý by ste trebárs chceli opticky vysunúť do popredia, zvýrazniť ho, upútať naň pozornosť. Pomocou týchto RGB LED pásikov sa Vám to zaručene podarí. Ich aplikácia je jednoduchá a hodia sa takmer všade. Samozrejmosťou je ich použitie aj v domácnosti, v detskej izbe, v hale, predsieni, obývačke….

RGB tóny

Môžete nimi nasvietiť sadrokartónové podhľady, skrine, vitríny či police. Sú veľmi užitočné aj pri navodení príjemnej atmosféry, kedy pomocou už spomínaných troch základných svetiel, RED-červená, Blue- modrá a Green-zelená dosiahnete plynulý prechod medi nimi a tým tak vytvoríte príjemné a nedráždivé farebné odtiene. Takto osvetlená miestnosť razom dostane úplne nový vzhľad a atmosféra v miestnosti bude na úplne inej úrovni. Pásiky sú u nás v predaji zväčša po 5m a 10m, no u profi sériách je možné zakúpiť aj väčšie dĺžky týchto pásikov.

dizajn,farby

Taktiež je možnosť zakúpiť si RGB LED pásiky clasic ale aj profi série, taktiež je možnosť vybrať si z rôznych počtov LED osvetlení, kde ponúkame RGB LED pásiky napríklad v dĺžke 5m s počtom 60 LED/m ale aj dĺžku 5m s počtom 30 LED/m no taktiež u nás nájdete aj RGB LED pásiky kde je dĺžka 20m s počtom 30 LED/m. RGB LED pásy Vám zaručia príjemné a moderné osvetlenie s úsporou elektrickej energie a s ohľadom na životné prostredie, čo je samozrejmosťou u LED osvetleniach všetkých druhov a v neposlednom rade Vám pomôžu vytvoriť moderný a nadčasový dizajn.

15.2.2022