Počiatky módnej značky Big Star Jeans https://bigstarjeans.sk/ siahajú do roku 1979, kedy táto spoločnosť uzrela svetlo sveta a začala svoju dlhoročnú cestu predaja oblečenia. Prvým sortimentom, na ktorý sa značka začala primárne zameriavať a dodnes sa na neho stále zameriava sú džínsy. Na výrobu prvotriednych džínsov a používanie kvalitnej látky pri ich výrobe sa na nich môžete teda spoľahnúť už vyše 40 rokov. Postupne však značka začala svoj sortiment rozširovať a pridala aj iné oblečenie a neskôr aj doplnky pre mužské i ženské pohlavie. Dnes si od tejto spoločnosti viete nakúpiť štýlové kúsky módneho oblečenia a to nie len pre mužov a ženy, ale v súčasnosti ponúkajú už aj detský sortiment.

predajňa s oblečením

Pokiaľ žijete na východnom alebo strednom Slovensku navštíviť môžete niektorú z ich predajní, ktoré sa nachádzajú v mestách Žilina, Košice a Prešov. V prípade, že v tejto oblasti nežijete a ani nemáte cestu okolo nemusíte zúfať, pretože oblečenie viete objednať aj prostredníctvom ich internetového obchodu.

ponuka džínsov

V internetovom obchode nájdete rovnako, ako aj v predajniach oblečenie pre pánov, dámy i pre tých najmenších. V ponuke je kompletný sortiment módnych kúskov a doplnkov, vďaka ktorým sa dokážete obliecť od hlavy až po päty. Vyberať môžete z tričiek, blúzok, košieľ, svetrov, mikín, viest, zimných aj prechodných búnd, džínsov, teplákov, nohavíc, šortiek, šiat a množstva ďalších vrchných i spodných odevov. Čo sa týka obuvi rovnako tu nájdete širokú ponuku elegantných i voľnočasových topánok, ako sú napríklad tenisky, mokasíny, baleríny, šľapky, členkové čižmy a iná obuv do chladného aj teplého počasia. Ponuka doplnkov taktiež nezaostáva za inými kategóriami, a preto vás tu čaká na výber niekoľko druhov kabeliek, peňaženiek, batohov, čiapok, šálov, rukavíc, šatiek, opaskov, šiltoviek, ponožiek, uterákov a dokonca aj spodnej bielizne.

17.7.2022