Pre tentokrát nie len taká obyčajná masáž. Masáž, ktorej iniciátorom je zväčša nežné pohlavie a jedná sa o masáž mužskej pýchy. Masáž lingamu, je odborný názov pre masáž penisu, ktorá sa využíva počas tantrickej masáže. Tento druh masážneho rituálu upokojí vašu myseľ a privedie vaše fyzické telo do raja.

Ak patríte medzi ľudí, čo radi experimentujú, tak siahnite po možnosti schovanej pod rúškom tajomstva a nechajte sa rozmaznávať. Masáž intímnych partií má okrem naplnenia sexuálnych túžob ešte hlbší a ráznejší význam pre vašu dušu. Môže byť dobrým spôsobom na odbúranie stresu, uvoľnenie fyzického napätie a objavovanie vášho sexuálneho JA. Celým procesom Vás prevedie tantra masérka, ktorá je presne školená na tento účel. Intímne zblíženie v uvoľnenej atmosfére na profesionálnej úrovni, je možno to čo práve potrebujete.

žena v tmavej miestnosti

Tantrická masáž Vám sľubuje neopísateľný zážitok, na ktorý budete spomínať celý život. Je založená na spojení fyzického s duchovným a ani toho najväčšieho chlapa na svete nezanechá chladným. Preto sa môže masáž lingamu stať aj príjemným okorenením partnerského intímneho života. Milé dámy, mám istotu, že váš partner určite nepohrdne keď mu navrhnete tento druh intímneho spojenia, ktorý zaručene spestrí váš sexuálny život. Napokon nejde len o vyvrcholenie, ale aj spojenie na vyššej úrovni, čo vášmu vzťahu len pridá.

čiernobiela fotka páru

Odhoďte zábrany a vrhnite sa do neznámych vôd, skrytých pod rúškom vášne. Či už využijete služby profesionálneho salónu alebo prinesiete niečo nové do vašej spálne je už len na Vás. Nebráňte sa novým zážitkom, ktorými dosiahnete slastné opojenie, ktorého sa nebudete chcieť vzdať. Pocítite príval vďačnosti, energie a uvoľnenie sexuálneho napätia. Tantrické masáže sú založené na prežívaní silných emócií, ktoré sebou nechávate prúdiť. Dôvodov, prečo sa rozhodnúť pre túto zvláštnu, ale efektívnu techniku je veľa, ani jeden z nich však neprináša žiadne negatíva. Tak s chuťou do toho!

13.8.2021