Asi každý z nás v minulosti zverejňoval rôzne príspevky z rôznych dôvodov. Či už preto lebo sme boli v inom mentálnom veku, a teraz sme konečne dospeli, alebo jednoducho preto, lebo dnes je už iná doba, a to, čo voľakedy bývalo „cool“, dnes už nie je. A keď sme sa k tomu po niekoľkých dlhých rokoch dostali, tak sme sa chytali za hlavu a vymazávali všetko rýchlosťou blesku. Existuje však mnoho ľudí, ktorí v tom pokračujú až doteraz.
 Tu máme niektoré z typov statusov, ktoré sme v minulosti zdieľali s ostatnými na sociálnych sieťach:

fcb

  1. Nudím sa…

Asi každý z nás zverejňoval tieto statusy, kde písal ako moc sa nudí, že nemá čo robiť, alebo prinajhoršom aj či si nechce niekto písať. Väčšinou bol však za tým len zámer, aby nám napísala jedna určitá osoba, a ostatným, ktorým sa chcelo s nami písať sme ani neodpisovali.

  1. Milujem ťa.

Myslím, že veľmi veľa z nás malo väčšinou, nie však vždy, v útlom veku potrebu zdieľať našu lásku k niekomu so všetkými našimi priateľmi. Zaľúbené a presladené komentáre, trápne frázy, ktoré sú už dávno otrepané. Vtedy nám to však prišlo veľmi romantické. Veľké množstvo z nás to však vymazáva už len z toho dôvodu, komu bol tento status venovaný.

  1. Všetko je strašné!!!

Typický status hlavne pre dievčatá, avšak aj chlapcov, ktorí veľmi túžili po pozornosti, a hneď potom, ako sa 30 ľudí spýtalo danej osoby, čo sa stalo, odpoveď bola jednoznačná. Nič mi nie je. Ach, ako sme toto mohli robiť?

laptop

  1. Načo mi je škola?

Typická veta všetkých detí, ktoré dostali prvú zlú známku v škole a odcudzujú celé školstvo, len kvôli tomu že v dvanástich rokoch nevedia nájsť zmysel v tom, čo sa učia. Typická otázka týchto ľudí znie nasledovne: „Načo mi to bude v živote?“

  1. Citáty

Toto bola, aj stále je, asi najčastejšie vídaná kategória trápnych statusov. Či už to boli smutné a depresívne citáty o živote alebo zlomenom srdci, alebo anglické citáty, ktorým sme rozumeli len keď sme si ich celé skopírovali do prekladaču.
 
Vždy treba však myslieť na to, že nič nie je nikdy také zlé, aby to nemohlo byť ešte horšie!

26.4.2023