Keby boli všetky ženy so sebou neustále spokojné, môžeme bez zaváhania povedať, že by boli úplne dokonalé. Boli by sebavedomé, nezávislé a nemali by potrebu neustále niekomu niečo dokazovať. No napriek tomu si môžete byť vedomé toho, že by také mohli byť. Väčšinou sa tak cítia hlavne preto, lebo si neprejavujú dostatočnú lásku, a teda nerobia pre seba všetko, čo by skutočne mali. Napríklad sa dostatočne nestarajú o svoju pleť, nechodia cvičiť a nedoprajú si žiadny čas pre seba. Prečo to robia? Väčšinou sa vyhovárajú na to, že nemajú čas, no nie je to celkom pravda. Hanbia sa dopriať si niečo viac, pretože si myslia, že si to nezaslúžia.

elegance
 
Chcete vedieť tajomstvo? Zaslúžite si to, ale aj oveľa viac.
 
Pretože ste žena, zvyčajne máte hneď tri práce. Chcete vedieť, ktoré to sú? Chodíte do normálnej práce, za ktorú dostávate zaplatené. Ale okrem toho sem patria aj nezaplatené práce, ako je starostlivosť o domácnosť, ale aj starostlivosť o deti. Mnohí muži si neuvedomujú, že aj toto je niečo, čo ich partnerka vykonáva. Myslia si, že všetko robia v prvom rade oni, ale vy určite veľmi dobre viete, že to takto nie je a nefunguje to tak. Musíte si uvedomiť, že toho robíte tiež viac, než dosť. A že si zaslúžite, aby sa o vás váš partner poriadne staral.

kosmetika
 
Určite musíte využívať všetky možnosti, aby ste mali čas pre seba.
 
Ak máte potrebu zájsť na kozmetiku či na manikúru, určite by ste si to mali dopriať. Verte tomu, že je to skutočne dôležité, pretože váš život by predsa nemal byť len kolobehom toho, čo robíte doma a čo robíte v práci. Musíte mať svoj čas, ktorý strávite podľa vlastného uváženia, aj keď možno len s knihou v ruke. Doprajte si to a uvidíte, že sa budete cítiť lepšie a aj sama sebou. Nemajte výčitky, keď si niečo kúpite alebo, keď si idete niekam sama oddýchnuť. Zaslúžite si to. Môžete nám veriť.
 
Zaslúžite si, urobiť niečo pre svoju krásu a pre svoje pohodlie

7.1.2018