Bežný človek by si myslel, že ak si zaplatí za sex či erotické služby, tak tieto budú presne také, ako to vidíme v porno videách. Ale samozrejme ten zážitok nemusí byť totožný, ono dosť záleží na tom, na koho pri tom natrafíte.

Sú totiž slečny či aj ženy, ktoré ponúkajú sex zafo len preto, že potrebujú alebo chcú peniaze a o v samotnom praktizovaní sa nijako zvlášť nevylepšujú. Berú to štýlom: „Zaplatí mi a ja mu nachvíľu dám a zákazník bude spokojný“. Vlastne takýchto mužov možno ani neberú ako zákazníkov, skôr ako zvrhlíkov a dávajú to možno pri kontakte aj najavo.

erotický kostým

Niektorí muži, čo si tieto služby zaplatia, ale v skutočnosti nemusia byť zvrhlíci, ani stratené existencie. Proste chcú zažiť kvalitný sex alebo sú dlhšiu dobu sami a chýba im prirodzený styk so ženou, ideálne s dostatočne mladou a atraktívnou, aby si posilnili svoje libido. A títo muži teda očakávajú aspoň vzájomne úctivý kontakt, trošku aj ten úsmev, kamarátske slová a potom aj sex, ktorý však nebude tejto spoločníčke viditeľne nepríjemný.

sexi žena pod plachtou

Ak máme pri týchto službách očakávať úroveň, tak potom aj fakt, že sex workerky, čo inzerujú svoje ponuky v sex privat prievidza, majú tiež dostatočné skúsenosti, resp. vyznajú sa vo viacerých praktikách a len tak ich čosi nevyvedie z miery. Mali by poznať, čo dnes v sexe „fičí“ a možno rátať aj s tým, že zákazníci budú chcieť skúsiť aj niečo iné, nielen klasiku. Keď už si za tento zážitok hodlali zaplatiť nemalé peniaze. Všetko to ale samozrejme musí byť najskôr o vzájomnej dohode.

27.8.2021