V lete chránia hlavu pred úpalom, v zime udržiavajú hlavu v teple a vždy sú štýlovým doplnkom. Naše šiltovky nie sú len tak obyčajnými šiltovkami. Ponúkame širokú škálu pokrývok hlavy so šiltom, z ktorej si vyberie každý. Či už po šiltovke siahnete len keď vaše vlasy nemajú úplne svoj deň alebo ich jednoducho zbožňujete ako doplnky vašich outfitov, to je len na vás.

Aj keď naše šiltovky sú vhodné aj pre šport, už dávno neplatí, že sú využiteľné exkluzívne len preň. Šiltovky našej značky sú takzvaný „must have“ moderného človeka – ženy, muža, či dieťaťa. Preto vám ponúkame pánske, ako aj dámske, detské a unisex šiltovky. Dopĺňajú urbanistické outfity veľkých miest naprieč celým svetom – vyniknú s minimalistickým oblečením, no krásne doplnia aj navrstvený štýl.

modrá kšiltovka

Už dávno neplatí, že čierna a biela sú najviac „in“. Z nekonečných farebných prevedení našich šiltoviek si vyberiete šiltovku doslova na každý deň. Našu značku si vďaka jednoduchosti, no istej rafinovanosti pravidelných línií a lichotivému tvaru, ako aj dokonalo zladených farieb, zamilujete. Stovky dizajnov, na ktorých pracovali špičkoví profesionáli. Veľkosťou sa šiltovky prispôsobia vašej hlave – vzadu je nastaviteľný pás, ktorý zväčší alebo prípadne zmenší vnútorný priemer šiltovky. Šiltovky sú tiež vynikajúcou voľbou do horúčav ako ochrana hlavy proti úpalu, či spáleniu pokožky. Vyniknete v nich na každom kúpalisku, na dovolenke, výlete, v škole, či v práci.

siltovka

Chránia tvár pred spálením a tlmia kontakt so škodlivým UV (ultrafialovým) žiarením. Siahnite po našich šiltovkách však aj s ústupom slniečka, na jeseň či v zime naše nesieťované a vybrané modely vytvoria termoizoláciu a udržia vám hlavu v príjemnom teple. Taktiež s našimi šiltovkami určite nezmoknete. Užijete si s nimi jednoducho každé ročné obdobie! Ak ste si ešte neobjednali z našej rady šiltoviek, neváhajte a urobte tak teraz. Využite náš e-shop alebo nás prosto kontaktujte a získajte dodatočné informácie.

10.10.2021