Zdravie máme len jedno a preto je potrebné sa o neho patrične a láskou starať. Treba si svoje telo hýčkať a dopriať mu potrebnú starostlivosť a kvalitné produkty. Ak sa sami seba pýtate, čo môžete pre svoje zdravie spraviť, tak odpoveď je jednoznačná! Mali by ste vyskúšať včeliu materskú kašičku.

včelia materská kašička

VÝHODY VČELEJ MATERSKEJ KAŠIČKY

Tento zázrak má pre naše telo neuveriteľné množstvo priaznivých a blahodarných účinkov. Poďme sa na ne pozrieť bližšie a podrobnejšie.

Včelia materská kašička pôsobí na naše telo skutočne zázračne. Posilňuje náš imunitný systém a posilňuje taktiež obranyschopnosť organizmu. Ak chcete vyzerať mlado, tak je veľmi vhodným riešením, keďže napomáha regenerácií buniek a tým spomaľuje proces starnutia. Zvyšuje koncentráciu a taktiež našu energiu, čím zvyšuje aj náš pracovný výkon. Pomáha nám taktiež zvládať každodenné stresujúce situácie. Ak túžite po krásnej pleti a pokožke, tak je vhodnou voľbou, keďže pokožke dodáva pružnosť a vyživuje ju. Ak vás bolia kĺby, tak aj na tento problém je vhodná naša včelia materská kašička. U žien je nápomocná v období menopauzy a zvyšuje plodnosť. U detí pomáha s nespavosťou, nechuťou do jedla a oslabenou imunitou, s ktorou detičky často bojujú.

včelia materská kašička

ČO MATERSKÁ KAŠIČKA OBSAHUJE?

Nemusíme ani hovoriť, že obsahuje mnoho látok, ktoré sú nevyhnutné a veľmi potrebné pre naše telo a naše zdravie. Obsahuje 66 % vody a 18-25% bielkovín, ktoré sú pre správne fungovanie nášho tela neuveriteľne dôležité. Nachádzame tu aj 25 druhov aminokyselín, mastné kyseliny, vitamíny a minerály. Taktiež sú tu obsiahnuté sacharidy ako v mede a množstvo pro-hormónov, ktoré pôsobia na náš mozog a teda sú nesmierne dôležité.

Neváhajte a vyskúšajte našu špeciálni včeliu materskú kašičku na vlastnej koži vo svojom vlastnom tele. Neoľutujete a účinky budú veľmi obohacujúce pre vaše zdravie.

12.6.2022