V snahe ušetriť nejaké to euro veľakrát siahame po lacnejšej verzii, čo sú disky plechové. Je potrebné si ale uvedomiť, že ich v konečnom dôsledku aj tak preplatíme, nakoľko životnosť plechových diskov je omnoho kratšia a údržba, resp. samotné čistenie je náročnejšie. A za ďalšie, plechové disky si budete chcieť skrášliť rôznymi plastovými puklicami, na ktoré miniete takisto nejaké to euro. Skôr či neskôr sa na nich objaví hrdza, ktorá kráse kolies určite nepridá. Za zmienku možno stojí ešte aj váha – plechové disky sú oproti hliníkovým ťažšie. Takže áno, hliníková verzia diskov je o niečo nákladnejšia, ale len tá vstupná. Časom sa však pri tých plechových dostaneme na rovnakú, ak nie vyššiu a to práve z menovaných dôvodov.

hlinikove disky

Ako vidíme, hliníkové disky Najdisky vyhrávajú vo všetkých smeroch. Nie je potrebné ich skrášľovať ani žiadnym spôsobom vylepšovať, sú vyrobené v tak atraktívnych dizajnoch, že zostáva len jediný problém – vybrať si tie ktoré nášmu autíčku sadnú najviac. Údržba je jednoduchá, hliníkové disky stačí len umyť, oproti tým plechovým sa na ne chytá omnoho menej nečistôt čo tiež poteší a hrdze sa obávať nemusíme. Dôležitým faktorom, ktorý pri výbere zaváži je bezpečnosť – nakoľko je hliník ľahší materiál, celková manipulácia s autom rozbeh/brzda je omnoho jednoduchšia.

koleso1

V našej bohatej ponuke nájdete disky od renomovaných výrobcov – Diewe Wheels, Tomason, OZ Racing, MSW, Sparco, Brock, Keskin Tuning a mnohých ďalších. Nájdete tu aj exkluzívne či zákazkové disky DLW Deluxe Wheels alebo Eta Beta. Ak sada Vami vybraných diskov potrebuje stredové krytky s logom výrobcu, vymedzovacie krúžky, skrutky alebo matice – pribalíme Vám ich ZDARMA.

V našom e-shope sa môžete stopercentne spoľahnúť na to, že kupujete originálny tovar najvyššej kvality s overiteľným pôvodom a navyše kvalitným servisom, pretože spolupracujeme priamo so samotnými výrobcami diskov.

22.9.2021