·         Všetko začína od samotného balenia zariadenia. Do očí Vám padne biela krabica v ktorej sa ukrýva všetka dokumentácia smartphonu. Pod dokumentáciou nájdeme adaptér na nabíjanie ktorá je Usb- C konektorom. Bez konektora sa smartphon nenávidia. Samotný konektor obsahuje 1,5A adaptér. Okrem toho v balení nesmie chýbať ani uhla na vytiahnutie kariet.

sony

–Samotný displej bude mať 5,5 palcový IPS displej ktorý má rozlíšenie 1280 x 720 pixelov. Celé to bude poháňať procesor MediaTek MT6737T s grafickým procesorom Mali-T720MP2 ktoré sa najčastejšie vyskytujú v stredných triedach.  Tieto procesy budú poháňať operačnú pamäť rám 3 GB ktorá sa postará o rýchlu chod zariadenia. Vnútorná pamäť bude 32 Giga ale jeho reálna využitá kapacita  bude okolo 26 Giga ,a zbytok využíva operačný systém Android. Ale ak by pamäť nestačila môžete ju doplniť pamäťovou kartou až do 256 Giga .

telefon sony

 NA TOMTO ZARIADENÍ SA BUDE NACHÁDZAŤ AJ ŠIKOVNÁ ČÍTAČKA ODTLAČKOV KTORÁ JE UMIESTNENÁ NA ZADNEJ STRANE SMAR-TPHONU. AVŠAK PODĽA MOJU NÁZORU JE ČÍTAČKA NA ZADNEJ STRANE NEPOUŽITEĽNÁ. ZADNÝ FOTOAPARÁT NÁM PONÚKA 13 MEGAPIXELOV S FUNKCIA-MI AKO JE AUTOFOKUS , A CLONA. VIDEÁ MÔŽETE NATÁČAŤ VO FHD ROZLÍŠENÍ . PRE SELFIE MANIAKOV JE NA PREDNEJ STRANE 8 MEGAPIXLOVÝ FOTOAPARÁT KTORÝ JE VEĽMI ŠIKOVNÝ A FOTO-GRAFIE UROBÍTE RAZ DVA .

xperia
 
·         Batéria dostáva 3300 mHa čo je v strednej triede reálne. Pri náročnejším používaní by mala batéria vydržať dva až tri dni . Ak však používate smartphon často a chcete ušetriť batériu môžete to urobiť  pomocou aplikácii STAMINA a Ultra STAMINA kde si dokážete nastaviť a optimalizovať maximálnu vydrž batérie na jedno nabitie. Tento smartphon je už dostupný už aj na Slovenskom trhu a môžete si ho zakúpiť v rôznych e- shopoch v cena ktorá je 220 eur ale za túto cenu dostanete celkom dobrý smartphon v strednej triede ktorý má dobrú základnú  výbavu.

12.1.2018