Populárne farby
Šedá môže byť stále neutrálnou voľbou v mnohých izbách, ale v obývacej izbe sa tento a budúci rok cítime odvážnejšie, čo sa týka farebných možností. Farebné interiéry sú populárnejšie ako kedykoľvek predtým v kombinácii s rozmarínovou fialovou, námorníckou modrou a nápadnými smaragdovými zeleňami, ktoré sú kľúčovými farbami pre rok 2018.
Teraz, viac než kedykoľvek predtým, používanie viacerých odtieňov naraz sa stáva čoraz viac hlavným prúdom. Na stenách je možné používať farebné vzorované textúry a tapety.

obývák

Ako vyzdobiť domácnosť s odvážnymi farbami?
Nenechajte sa zastrašiť odvážnymi alebo tmavými farbami. Existuje mylná predstava, že sa môžu miestnosti javiť menšie – nie ak sa používajú správne. Použitie funkčnej steny je stále efektívnym spôsobom, ako pridať farbu do malej obývačky.
Blokovanie farieb– inými slovami, používanie viacerých odtieňov naraz v jasne definovaných úsekoch jednej steny, sa stalo čoraz dôležitejším trendom, najmä v obývacej izbe. Tento nezvyčajný trend umožňuje zobraziť paletu doplňujúcich alebo striedajúcich sa odtieňov bez toho, aby sme prehnali priestor farbou.

gauč

Zamatové sedacie súpravy
Pokiaľ ide o nábytok obývacej izby, tkaniny a farebné voľby sú stále odvážnejšie. Zamat je už niekoľko rokov na radare, ale je to práve rok 2018, kedy tento materiál naozaj žiari. Táto luxusná tkanina vytvára teplý pocit, najmä na sedadlách. Má takú hmatateľnú príťažlivosť, ktorá vás okamžite vtiahne. Zamat ako čalúnená tkanina vás prinúti, aby ste sa jej dotkli a rozplynuli do jeho jemnosti.
V poslednom roku nábytkárske spoločnosti zaznamenali viac ako 150 percentný nárast predaja zamatového nábytku. V súčasnosti existuje veľký trend pre farby, ako je smaragdová, oranžová a fialová. Tieto predstavujú viac ako polovicu týchto zamatových predajov, takže ľudia sú v súčasnosti odvážni pri výbere pohovky v obývacej izbe.

26.4.2023