Pozrite sa či dodržiavate alebo máte vo zvyku tieto jednoduché rady v domácnosti:

dekorace
 
●       Šetrite s miestom, a vaše zaužívané veci či oblečenia skladujte v skriniach. Či už sú z dreva alebo textilu. Je neskutočne veľa možností na výber, a podľa vášho vkusu aké si vyberiete. Či už v kuchyni alebo v kúpeľni, verte mi skladovanie až tak nepoužívaných vecí je naozaj spoľahlivé. Pred sebou máte len tie naozaj potrebné veci, a tie na ktoré si spomeniete si nájdete vo vašom poriadku. Nemusíte sa každé ráno pozerať na tisíc vecí ktoré vám len uberajú z energie. Pokojne si premyslite čo naozaj potrebujete a čo vôbec.

kuchyň
 
●        Zariaďte si všetko podľa vašich predstáv. Zožeňte si jedno či viac farebné obliečky, či prikrývky pre vaše pohodlie. Keď má prísť návšteva zmeňte to na elegantnejší vkus. Pozerajte, a hlavne hľadajte si inšpiráciu na internete či v magazínoch. Neviete si predstaviť aké kráľovstvo sa dá vykúzliť za priateľské ceny. Dôležitú úlohu hrajú zvolené farby či bytové doplnky. Ak natrafíte na tie správne, budete samy na seba pyšný!

kafe
 
●       Upratovanie hrá taktiež nesmierne dôležitú úlohu. Vytvorte si zoznam vecí ktoré na vás nepočkajú, a ktoré činnosti budete v aký deň vykonávať. Môžete do toho samozrejme zapojiť svojich najbližších ktorí si taktiež môžu vytvoriť vlastný plán, podľa ktorého sa budú riadiť, a bude ich čakať chutná odmena. Taktiež nezabudnite na týždňové, či mesačné upratovanie, ktoré vie vždy nesmierne pomôcť.
 
●       Nakoniec nesmú chýbať záľuby. Či už vaše intímne, alebo spoločné. Ako napríklad šport, varenie, hry, filmy/seriály, umenie – či už maľovanie, modelovanie, vyrábanie domácich výrobkov, fotografovanie, čítanie kníh, prechádzky, nakupovanie, zájsť si na čaj či dokonca do cukrárne. Strávené chvíle vám vytvoria nezabudnuteľné zážitky, na ktoré budete spomínať. Naše ja a rodina je to najdôležitejšie čo môžeme mať. Preto sa naučme vedieť postarať o všetko čo nám je vzácne. 

26.4.2023